Telefón

 

Tel.: 0905 717 775, 0907 737 131  

Vyhľadávanie

V ponuke je 21 nehnuteľností.

Referencie

 

 

Titulok: Predaj domu v Ľuboticiach      Napísal: rodina Sirotňáková

realitná kancelária Reality Hofer Týmto by sme sa chceli poďakovať p. Ing.Hoferovi a p. Ing.Hoferovej, ktorí nám pomohli s predajom domu. Predovšetkým za ich ochotu,flexibilitu,ústretovosť a hlavne ľudský prístup.

Vďaka videoprezentácii domu na vysokej profesionálnej úrovni sa nám podarilo predať dom za krátku dobu a so spokojnosťou nás predávajúcich tak aj kupujúcich. A samozrejme dôvera bola na prvom mieste.
Realitnú kanceláriu Reality Hofer môžme len odporučiť každému, kto hľadá férový a zodpovedný prístup pri predaji, kúpe prípadne iných službách spojených s nehnuteľnosťami.Sme radi, že sme mohli spoznať týchto skvelých manželov.
Ďakujeme. rod.Sirotňáková


 
 

 

Titulok: Poďakovanie - kúpa bytu      Napísal: Slávka Košová

Pekný deň prajem, chceme sa ešte raz veľmi  pekne poďakovať za vybavenie všetkých záležitosti ohľadom nášho bývania . S vami to šlo velmi rýchlo a korektne. Kladné recenzie posunieme ďalej a budeme odporúčať😃😉

 

 
 

Titulok: Predaj bytu       Napísal: Kovalčíková

Reality HoferTýmto sa chcem poďakovať tímu Reality Hofer za ľudský a profesionálny prístup ako pri predaji,tak aj kúpe bytu.Určite odporúčam ostatným klientom, pri predaji, kúpe nehnuteľností aj pri vybavení HÚ... jednoznačne spoluprácu s p.Ing.Hoferom.


 

 

 

 

 

Titulok: Poďakovanie       Napísal: S.Kendrová  

Pán Ing. Štempel, ďakujem za Vami ponúknuté služby, bola som spokojná, odporučím Vás ďalej.
Prajem pekny den. S.Kendrová
 
 
 

Titulok: Poďakovanie       Napísal: Štefanič Ľuboš  

Rýchlosť, korektné jednanie, profesionalitu sme očakávali od partnera, ktorý zrealizuje predaj našej nehnuteľnosti. Splnili ste to do bodky. Ďakujeme. Štefanič Ľuboš s manželkou


 
 
 

 

 

 

Titulok: Poďakovanie za skvelé služby      Napísal: Janette Šipkovská   

Chcem sa týmto vrele poďakovať za maximálnu profesionalitu a ústretový prístup Ing. Hofera, ktorý nás zastupoval pri predaji bytu. Celý proces počnúc našim prvým stretnutím až po samotný predaj, vrátane všetkých služieb, prebiehal veľmi rýchlo, profesionálne a na vysokej úrovni. Pán Hofer je slušný človek, na ktorého sa možno absolútne spoľahnúť, je odborníkom, ktorý sa vyzná nielen v realitách ale aj v bankovníctve a poisťovníctve a dokáže klientovi poradiť a pomôcť. Jeho ľudský prístup a vedomie, že sa môžeme na neho maximálne spoľahnúť bola pre nás neoceniteľnou skúsenosťou. Pán Hofer, ďakujeme! Vidieť, že Vašu prácu nielen poznáte ale máte ju aj rád. Prajem veľa, veľa spokojných klientov.

 

 

Titulok: Poďakovanie profesionálom :-)      Napísal: Ivan Ignacik    

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za naozaj profesionálnu spoluprácu pri rýchlom predaji môjho bytu, verím že sa ešte stretneme a určite Vás budem doporučovať ďalej.

 

 

 

 

 

Titulok: Predaj Rodinny dom     Napísal: Švecova   

Ďakujeme pan Hofer a hlavne za pomoc s HU sme Vam vďačny doporučujem Ďakujeme s pozdravom Švecova,Bundzik

 

 

 

 

 

Titulok: Predaj bytu     Napísal: Mgr. Bugna Jozef   

Ing. Hofer - profesionalita, efektivita, rýchle konanie, slušné a príjemné vystupovanie. Tak si predstavujem prácu realitného makléra. Vrelo doporučujem. Ďakujem

 

 

 

 

 

 

Titulok: Predaj RD Ľubotice- rýchlo a bez starostí     Napísal: Lenka Závecká   

Je výnimočné poznať ľudí, ktorí svoju prácu berú ako poslanie. Držím palce a ďakujem za fantastickú spoluprácu a pomoc.

 

 

 

 

 

Titulok: Predaj bytu na Sídlisku III   Napísal: M. Petijová  

Keďže naša spolupráca v minulom roku bola pre mňa na veľmi vysokej úrovni ešte raz Vám a Vášmu manželovi srdečne ďakujem za korektné a rýchle realizovanie predaja môjho bytu a tiež verím, že keby som niekedy v tejto oblasti niečo riešila určite oslovím Vašu kanceláriu.

 

 

 

 

 

Titulok: Predaj RD                    Napísal: Slávka Nováková

Chcem sa srdečne poďakovať realitnej kancelárii  - p. Ing. Števo Hofer - veľmi pekne ďakujem za Vašu ústretovosť , odbornosť a ochotu pri predaji nášho rodinného domu. Som maximálne spokojná od úplného začiatku až po doriešenie predaja. S pozdravom spokojná klientka Slávka Novákova. Určite Vás budem len odporúčať. Srdečná vďaka.

 

 

 

 

Titulok: Kupa domu                 Napísal: Juraj Cvengroš

Opisem pracu p. Hofera - nasiel som si blizko PO hrubu stavbu domu - bolo okolo nej strasne    vela byrokracie a vybavovania - p. Hofer vsetko vybavil vysoko profesionalne a praktcky stretli sme sa az pri podpisovani kupno predajnych zmluv. Vsetko co bolo potrebne bolo vybavene bez akejkolvek mojej aktivity. Vysoko si vazim pracu p. Hofera a vrele ju vsetkym odporucam.

 

 

 

 

Titulok: Predaj bytu.                Napísal: Holecy Ivan a Zuzana Dobošová

Pri predaji bytu sme využili služby manželov Hoferových a od prvej chvíle sme sa stretli so 100 % profesionálným a ľudským prístupom. Boli sme s ich prácou nadmierne spokojný a vrelo môžeme ich služby odporučiť všetkým, ktorý by mali záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. Veľmi pekne Ďakujeme.

 

 

 

 

Titulok: Realitné poradenstvo a služby, za ktoré Vám patrí moje úprimné ĎAKUJEM! Napísal: Ľubomír Marcinko

Dobrý deň chcel by som napísať pár slov o spolupráci s realitnou kanceláriou Reality Hofer a hlavne sa poďakovať p.Ing Hoferovi za jeho prácu pri predaji môjho bytu veril som mu od prvého dňa že sa mu to podarí čo najkrajší čas a aj sa to takto stalo a páčilo sa mi aj to ako šikovné sa popasoval aj s vybavením všetkých papierovaciek okolo predaja či prepisu bytu tak môžem povedať a dať na vedomie pokiaľ chcete predať či kúpiť daku nehnuteľnosť tak jedine prostrednictvom tejto realitnej kancelárie  ešte raz ďakujem p.Ing Hofer

 

 

 

Titulok: PREDAJ BYTU              Napísal: PaedDr. IGOR ĎURECH

Pri predaji bytu som bol oslovený aj viacerými realitnými kanceláriami.Ich činnosť bola na diletantskej, až hranicu zákona porušujúcej úrovni. Doteraz nechápem, ako môžu ešte fungovať. Až keď som oslovil p. Ing. Hofera stretol som sa so špičkovou profesionalitou od A po Z. Ak niekto potrebuje ďaleko nadštandardný prístup a komplet servis s poradenstvom a hľadaním najoptimálnejšieho riešenia pre klienta na vysokej európskej úrovni má jedinú jednoduchú úlohu a to kontaktovať pána HOFERA.

 

 

 

Titulok: Predaj bytu                 Napísal: Marek Tomáš s manželkou Martinou

Určite sa touto cestou chcem poďakovať p. Ing. Hoferovi a manželke Ing. Hoferovej za predaj bytu. Aj keď to zo začiatku nešlo rýchlo nakoľko bolo veľa podobných ponúk, ale po porade a zvážení dopytu a ponuky na trhu sme tento náš byt predali veľmi rýchlo. Musím povedať, že nemusel som sa o nič starať a všetko vrátane zmlúv a prepisu vybavili za nás. Tak ak niekto chce kúpiť alebo predať nehnuteľnosť nech rozhodne osloví RK Reality Hofer a určite bude v správnych rukách a ušetrí si stres s tým spojený. Vďaka ešte raz

 

 

 

Titulok: Predaj nášho bytu       Napísal: Zuzana Sýkorová

Chcela by som sa poďakovať Ing. Hoferovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Od prvej obhliadky s klientom až po uzavretie obchodu bol prístup Ing. Hofera v každom smere vysoko profesionálny. Predaj alebo kúpa bytu je náročná záležitosť a samozrejme ide o veľký obnos financií. Je potrebné dôkladné právne aj finančné poradenstvo, ktoré táto RK zabezpečuje v každom smere na vysokej úrovni. V prípade potreby odporúčam.

 

 

 

 

Titulok: Realitné poradenstvo a služby, za ktoré Vám patrí moje úprimné ĎAKUJEM! Napísal: Ing. Miroslav Puzder

Chcem sa aj takouto formou poďakovať p. Ing. Hoferovej za naozaj aktívny prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu. Taktiež sa chcem poďakovať za skvelý spôsob komunikácie a empatický prístup. Ak máte problém s predajom svojej nehnuteľnosti, potom sú realitné služby poskytované p. Ing. Hoferovou skutočne výborným riešením a môžem ich s potešením a kľudným svedomím kedykoľvek vrele odporučiť! ĎAKUJEM !!!

 

 

 

 

Chcete aj Vy rýchly a bezpečný predaj nehnuteľnosti s kompletným realitným servisom?

Chcete aj Vy byť spokojný so svojim realitným maklérom?

Zavolajte alebo napíšte nám na info-ZVNC-realityhofer.sk