Telefón

 

Tel.: 0905 717 775, 0907 737 131  

Vyhľadávanie

V ponuke je 21 nehnuteľností.

O nás

Na realitnom trhu v regióne Prešov pôsobíme od roku 2008. Možno ste nás predtým poznali pod značkou Tatranet Real. Až keď nám naši zákazníci sami dali pomenovanie, vznikla naša rodinná realitka so značkou Reality Hofer.

Napriek tomu, že realitných kancelárií je ako maku, svoje osobitné miesto vidíme hlavne v rozsahu našich služieb a spôsobe, akým ich poskytujeme. Neustále sa vzdelávame a zlepšujeme tým nielen kvalitu našej práce, ale aj jej výsledky, a teda aj očakávania našich zákazníkov.

Prečítajte si, čo o nás hovoria ľudia, ktorým sme pomohli s predajom alebo kúpou.

Prinášame pre Vás nové služby, ako sú videobhliadky Vašich nehnuteľností, profesionálna úprava nehnuteľnosti pred predajom (homestaging), realitná poradňa. Niečo, čo nerobí každý.

Pozrite si našu krátku videovizitku:

realitná kancelária Reality Hofer

 

Nie sme expert na všetko, preto využívame služby iných profesionálov - právnika, architekta, znalca, geodeta, profesionálov z oblasti stavebníctva a energetiky, či certifikovaného finančného poradcu.

K svojej práci pristupujeme profesionálne. Tak, aby ste u nás dostali vždy 100% kvalitu, pravdivé informácie a dokonalý servis.

No nielen prácou je človek živý :-) Chceme pre Vás robiť viac. Podporujeme jazdecký šport v Prešove, súťaže detí a príjemné rodinné popoludnia pre Vás na jazdeckých súťažiach na Ranči Pohoda. Prispievame organizácii, ktorá prináša smiech deťom do nemocníc prostredníctvom klaunov-doktorov, veď aj našim deťom to spríjemnilo chvíle, keď museli ležať v nemocnici.

Práca realitného makléra nie je pre nás zamestnaním.

Je to súčasť nášho každodenného života. Je to radosť.

Vybrali sme si pomáhať Vám.

Preto u nás nájdete Viac ako reality.